Kapsan Mobilya Ve Aks. San. Tic. Ltd. Şti.

KAPSAN, Türkiye'nin önde gelen ve dünyanın en büyük mobilya ayakları ve aksesuarları üreticilerinden biridir. Şirket, benzersiz tasarımı ve yüksek teknolojisiyle yarının kalitesini bugünden sunmanın gururunu yaşamaktadır. Üretiminin %50'sini ihraç eden KAPSAN, ürünleriyle dünya mobilyacılarının tercihi haline gelmiştir.

KAPSAN, yıllardır Türk ve dünya mobilya sektörüne yön vermektedir. Şirket, gelişen yeni modeller ile birlikte yeni trendler oluşturmaya devam etmektedir. KAPSAN'ın ürünleri, kaliteli malzemelerden üretilmektedir ve müşterilerine uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır.

KAPSAN'ın ürün yelpazesi oldukça geniştir ve mobilya ayakları, menteşeler, raylar, bağlantı elemanları, kapak kaldırıcıları, çekmeceler, dolap aksesuarları ve daha birçok ürünü içermektedir. Şirket, müşterilerine özelleştirilmiş çözümler sunarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

KAPSAN, sadece ürünleriyle değil, aynı zamanda müşteri hizmetleriyle de öne çıkmaktadır. Şirket, müşterilerine hızlı ve etkili bir şekilde yanıt vererek, müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. KAPSAN, kaliteli ürünleri, özelleştirilmiş çözümleri ve müşteri odaklı hizmetleriyle Türkiye ve dünya mobilya sektöründe lider konumdadır.

  • 0282 676 46 22 / 0282 676 46 23 / 0282 676 46 22

  • info@kapsantr.com

  • Velimeşe Mah. Sultan Sk. No:6/1 ( Dizayn Boru Yanı ) Ergene