Çorlu Şahin Nakliyat


Çorlu Şahin Nakliyat, Türkiye'nin önde gelen nakliye hizmeti sağlayıcılarından biridir. Uzun yıllardır sektörde edindiğimiz deneyim ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla, müşterilerimize güvenilir, hızlı ve profesyonel hizmet sunmaktayız.

Müşterilerimizin taşımacılık ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için son model araç filomuz ve uzman ekibimizle hizmet veriyoruz. Her türlü eşya ve malzemelerin taşınması konusunda geniş bir yelpazede çözümler sunuyoruz. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, fuar ve etkinlik taşımacılığı gibi farklı alanlarda profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Güvenli ve sorunsuz bir taşınma deneyimi sağlamak için tüm eşyalarınızı özenle paketliyor, taşıma işlemlerinde en son teknolojik ekipmanları kullanıyoruz. Eşyalarınızın güvenliği bizim önceliğimizdir ve her adımda dikkatli bir şekilde hareket ederiz.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, taşınma sürecini müşterilerimiz için kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel ve dostane ekibimiz, sizlere en iyi hizmeti sunmak için hazır bekliyor.

  • 0282 654 60 78

  • Reşadiye Mah. Kumyol Cad. 36 Ahmet Erkan İş Mrk. K:1 D:10 Çorlu, Tekirdağ